Skip to content
Pokaż menu

Przewodnik po stronie

Korzystanie z portalu

Portal podzielony jest na kilka kategorii

webinaria – W tej kategorii dostępne są wszystkie odbyte już zapisy webinarium. Jest to nowa i ciekawa forma szkolenia przez internet. Każde webinarium jest na inny temat z zakresu odżywiania, żywienia w chorobie lub aktywności fizycznej.


szkolenia - Tutaj znajdziesz zapisy video z całych szkoleń Ajwen. Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie są w stanie przyjechać na szkolenie stacjonarne. Teraz masz możliwość uczestnictwa w szkoleniach Ajwen nie wychodząc z domu.


film tematyczny – Każdy film w tej kategorii jest poświęcony jednemu tematowi. Pozwala to na szczegółowe omówienia zagadnienia i wyjaśnienie wszystkich ważnych informacji/


off topic – Tematyka filmów nie związane bezpośrednio z pracą dietetyka. Ciekawe zagadnienia i forma przekazu dla wszystkich osób chcących wiedzieć co dzieje się w Ajwen.


odchudzanie – Filmy poświęcone z zrzucaniem tkanki tłuszczowej, dzięki żywieniu i aktywności fizycznej. Odchudzanie to bardzo trudny proces, wymagający wiele wyrzeczeń i dobrego zorganizowania.


sport  - Kategoria zawiera filmy, które dotyczą wyczynowego i rekreacyjnego sportu. Wyjaśnia jak zmaksymalizować wynik sportowy i jakie suplementy stosować w zależności od uprawianej dyscypliny

choroba – Zakres kategorii dotyczy zagadnień z dietetyki klinicznej, coraz więcej osób cierpi na różne schorzenia, dlatego bardzo ważne jest aby proces leczenia i zapobiegania choroby był odpowiednio dopasowany.


diagnostyka – Znajdziesz tutaj filmy z diagnostyki chorób i schorzeń. Jest to kluczowy element w procesie prawidłowego planowania leczenia. Przy błędnej diagnozie możemy nawet zaszkodzić pacjentowi, dlatego tak ważne jest aby indywidualnie podchodzić do każdej osoby i prawidłowo interpretować wyniki badań.


dieta -
Dział z filmami dotyczącymi diety, jaki dieta ma wpływ na nasze zdrowie, na zdrowie dzieci, jak się odżywiać w aktywności fizycznej i w chorobach. Poznasz właściwości poszczególnych składników diety, mikro i makro, czyli witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe jak również właściwości poszczególnych produktów, np. ziół, warzyw, owoców, mięsa, jaj, kasz, nabiału


aktywność fizyczna – Filmy z zakresu aktywności fizycznej i żywienia, mające na celu uświadamianie zdrowotnych aspektów kultury fizycznej. Jak ćwiczyć aby zachować zdrowie i jak dopasować żywienie pod rekreacje ruchową.


motywacja - To dział gdzie znajdziesz motywację dla siebie. Motywacja jest głównym elementem osiągnięcia sukcesu. W procesie budowania sprawności fizycznej czy przestrzeganiu diety jest niezbędna do tego aby osiągnąć zamierzony cel.

 

dietetyk – Zakres materiałów dotyczy pracy dietetyka. Znajdziesz tu szystkie zagadnienia, które pomogą Ci zostać dietetykiem lub otworzyć swój własny gabinet.